ParallelDesk
Login

YouTube Video Editor (Remote) (GMEM)

Genesis — це українська кофаундингова ІТ-компанія та один з найбільших паблішерів неігрових застосунків. Разом з найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи ми створюємо та розвиваємо глобальні технологічні бізнеси. Основні наші ринки — це США, Європа й Африка.

Як кофаундингова компанія, Genesis спочатку надає перспективним стартапам необхідні ресурси та експертизу для розвитку, а потім супроводжує проєкт, поки він не стане самостійним бізнесом. Зараз у нашій екосистемі розвиваються 25 проєктів у чотирьох основних напрямах: мобільні застосунки, онлайн-медіа, e-commerce та R&D.

Genesis Media Emerging Markets (GMEM) — медіакомпанія в складі групи бізнесів Genesis з 9-річною історією. Ми створили топові проєкти на ринках Африки та Азії. Нашими продуктами користуються близько 80 млн осіб на місяць. Це унікальний новинний, розважальний, текстовий і відео контент для мільйонів людей, що живуть у різних точках планети.

Ми в пошуках креативного YouTube Video Editor (Remote), який буде створювати короткі, розважальні відеоролики для нашого YouTube-каналу про тварин Cuddle Buddies.Перед тобою стоятимуть наступні задачі:

монтаж мінідокументалок про тварин;наповнення роликів відеоефектами;спільна робота зі сценаристом зі створення роликів і пошуку необхідного візуального контенту;моніторинг конкурентів та внесення пропозицій щодо поліпшення візуальної подачі.

Ти є нашим ідеальним кандидатом, якщо маєш:

досвід роботи з відеомонтажем від 1 року;впевнений користувач: Adobe Premiere Pro, DaVinci Resolve, Final Cut Pro;навички роботи з моушн-графікою буде плюсом (Adobe After Effects, Davinci Fusion);володієш англійською на рівні Intermediate або вище.

Буде перевагою, якщо ти:

цікавишся тваринами;маєш досвід роботи з відеоконтентом для: YouTube, Instagram, Facebook, TikTok;маєш досвід роботи у віддаленій команді.

Що ми пропонуємо:

віддалену роботу з доступом до офісу у Києві при необхідності;можливість проявити себе творчо;можливість професійного зростання в межах проєкту;робота на широку англомовну аудиторію.

Зацікавило? Тоді надсилай своє резюме! (ПОРТФОЛІО — обовʼязково)Більше про нас в соцмережах: Facebook, Instagram, YouTube.

Job Type
Full Time
Salary
N/A
Experience
N/A
Posted
71 days ago

Similar Jobs from Partners

More Jobs

Full Time Administrative Assistant

Palen Kimball / Saint Paul
17 hours ago

Apply

Project Manager - Building Automation and Controls

Systems Contractors / Ashburn
17 hours ago

Apply

Physical Therapist PT Home Health

Ives & Associates / Alameda
71 days ago

Apply

Physical Therapist PT Home Health

Ives & Associates / Alameda
71 days ago

Apply

Physical Therapist PT Home Health

Ives & Associates / Alameda
71 days ago

Apply

ParallelDesk News

Stellenmarkt des Kölner Studierendenwerks - Deine Stadt. Dein Job.

Srini | 21 December 2022

How do I make an HTTP request in Javascript?

Paralleldesk | 20 December 2022

Remote Jobs a Brief

Srini | 19 December 2022

US Green Card Immigration

Srini | 19 December 2022

Covid Conspiracy

Srini | 19 December 2022