ParallelDesk
Login

Employer Brand Manager

Solidgate — це В2В продукт у сфері онлайн-платежів. Ми будуємо фінтех-екосистему, щоб наші клієнти могли швидко, безпечно та вигідно приймати оплати по всьому світу: від Європи до ЛАТАМу, від США до Азії. Ми є частиною історії кожної компанії, з якою працюємо — і дозволяємо їм швидко та ефективно виходити на нові ринки та збільшувати прибутки. З нами платежі — це просто.

Про нас:— Офіси в 3х країнах: Україні, Польщі та на Кіпрі— 120 членів команди— 100+ платіжних методів— 200+ клієнтів з України, Європи та США— PCI DSS Level 1 provider— № 1 роботодавець за версією DOU

Забезпечуємо швидкі донати для української армії. Команда Solidgate створила Payment Link, завдяки якому БО та фонди можуть приймати платежі за лічені хвилини у будь-якій валюті. Пишаємося партнерствами з благодійними організаціями, серед яких KOLO та «Повернись живим».

Наші переваги:— FinTech - швидкозростаюча індустрія — Backend-driven продукт зі складними логіками, архітектурою та сучасним стеком технологій (Golang, Java, Kotlin, React, Typescript, PostgreSQL, Elastic, Redis, RabbitMQ, Docker, AWS)— складні виклики та прямий вплив кожного члена команди на ріст бізнесу — можливість розвитку та професійного росту – “career plan” є у кожного— команда, яка горить спільною метою, має спільне бачення та цінності

Зараз шукаємо того, для кого креативність — це стиль життя, а саме — Employer Brand Manager, який допоможе нам створити найкращий бренд роботодавця!

У тебе будуть такі задачі:— участь у створенні та реалізації стратегії бренду Solidgate;— організація різноманітних ініціатив та івентів (онлайн/офлайн) з метою пошуку та залучення найсильніших кандидатів;— встановлення контакту із відповідними ЗМІ для публікації статей від імені Solidgate;— посилення присутності Solidgate в ІТ-спільноті через партнерства, заходи, публікації;— підготовка всіх необхідних маркетингових матеріалів у співпраці з контент райтерами, дизайнерами, маркетологами;— керування соціальними мережами компанії (Facebook, Linkedin, Instagram);— підтримка рекрутинг команди, шляхом просування вакансій.

Ти наша людина, якщо:— маєш щонайменше 1 рік досвіду у креативних нішах (PR / реклама / SMM / Employer Branding);— відмінно володієш українською мовою, як письмовою, так і усною 🇺🇦;— твоя англійська не нижче B2 (вмієш писати коротенькі привабливі тексти);— знаєш як організовувати та просувати івенти різних типів;— розумієшся на ІТ-індустрії України;— твої комунікативні навички на рівні С2 і ти знаєш, як працювати у команді;— знаєшся на різних каналах комунікації;— генеруєш цікаві ідеї 25/8 й завжди на креативній хвилі!

Круто, якщо в тебе є досвід роботи:— з PR та маркетингом;— з фінтехом.Наші корпоративні бенефіти: — медичне страхування та корпоративний лікар;— безкоштовні снеки, сніданки та обіди в офісі;— 20 робочих днів відпустки та новорічні канікули;— професійне навчання (курси, тренінги, конференції, сертифікації) за рахунок компанії;— performance review 2 рази на рік;— компенсація спорту/клуби за інтересами;— конкурентна оплата праці;— можливість працювати як віддалено, так і в офісі;— сучасна техніка Apple.Hiring process:

Знайомство з рекрутером, інтервʼю з безпосереднім керівником, тестове завдання та фінальна співбесіда з СЕО.

Хочеш стати частиною команди? Прямо зараз відправляй своє резюме та ми обов'язково з тобою звʼяжемось щодо наступних кроків.

Job Type
Full Time
Salary
N/A
Experience
N/A
Posted
72 days ago

Similar Jobs from Partners

More Jobs

Full Time Administrative Assistant

Palen Kimball / Saint Paul
18 hours ago

Apply

Project Manager - Building Automation and Controls

Systems Contractors / Ashburn
18 hours ago

Apply

Equipment Engineer

Raytheon UK / Devonport
72 days ago

Apply

Customs Specialist

Raytheon UK / Wolverhampton
72 days ago

Apply

Program Manager

Raytheon UK / Wokingham
72 days ago

Apply

ParallelDesk News

Stellenmarkt des Kölner Studierendenwerks - Deine Stadt. Dein Job.

Srini | 21 December 2022

How do I make an HTTP request in Javascript?

Paralleldesk | 20 December 2022

Remote Jobs a Brief

Srini | 19 December 2022

US Green Card Immigration

Srini | 19 December 2022

Covid Conspiracy

Srini | 19 December 2022